O nas

O nas

Warsztat samochodowy Serwis Michalski istnieje już od 1995r. oraz działa na terenie całego Zamościa i okolic.


Świadczymy pełen zakres usług oraz napraw związanych z obsługą samochodów osobowych oraz dostawczych, również jeżeli chodzi o naprawy powypadkowe.

Wszystkich specjalistów mamy już na miejscu. Naszwarsztat samochodowy, który w pełni wyposażony jest w profesjonalne narzędzia diagnostyczne, oraz zgrana i sumienna załoga specjalistów są do Twojej dyspozycji. Współpracujemy z największymi hurtowniami części motoryzacyjnych w Polsce, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować Państwu w procesie naprawy samochodu,bardzo szeroki asortyment części zamiennych w atrakcyjnych cenach.
Aby zapewnić komfort wszystkim naszym klientom, powierzone pod naszą opiekę pojazdy są bezpieczne nie tylko ze względu na to, iż znajdują się w rękach doskonałych fachowców, lecz również dlatego, że na całym terenie naszych zakładów, chronione są solidnym pakietem ubezpieczeń.


Świadczymy pełne usługi związane z transportem uszkodzonych pojazdów. W naszej obszernej ofercie dostępne są również między innymi takie specjalizacje jak:mechanik, lakiernik, blacharz, pomoc drogowa czy też naprawy powypadkowe. Zamość jest naszym głównym miejscem pracy, tu znajduje się naszwarsztat samochodowy, jednak zakres usług świadczonych przez Serwis Michalski sięga niemal całej Polski

Warsztat samochodowy Zamość

Świadczymy pełen zakres usług oraz napraw związanych z obsługą samochodów osobowych oraz dostawczych, również jeżeli chodzi o naprawy powypadkowe.